Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
zaterdag 17 november 2018.
Dat is 2802 dagen
geleden.
Extra informatie
Karin is weer terug met een solovoorstelling in het theater, na ja…solo, met Nol Havens samen. Nol is haar muzikant, chauffeur, persoonlijk entertainer en hij zorgt dat het niet helemaal uit de hand loopt, want dat ligt altijd op de loer bij Karin.
Ze haalt in haar nieuwe voorstelling uit naar christelijke wethouders die ze betrapt op porno kijken in het vliegtuig en naar echtparen die hun kinderen slachtofferen in vechtscheidingen. Ze schiet met haar katapult alfamannetjes van de apenrots. En verder moet alles wat die dag voor haar voeten heeft gelopen, eraan geloven.
Route naar Cultuurcluster de Tiliander
Met het Openbaar Vervoer: Vanaf treinstation Oisterwijk loop je in hooguit drie minuten rechtdoor naar het gebouw aan de overkant van de weg. Diverse streekbussen stoppen eveneens op het busstation direct naast dit treinstation. Met de auto &am..
Bekijk complete route naar Cultuurcluster de Tiliander OisterwijkFOTO'S VAN Nol Havens
