Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
vrijdag 08 november 2019.
Dat is 2451 dagen
geleden.
Extra informatie
Een optimistische voorstelling waarin we niet alleen Haenen zelf beter leren kennen maar ook kunnen genieten van zijn vaak scherpe kijk op actuele gebeurtenissen.
Een avond vol humor, ernst en inzicht. Met toch ook wat ruimte voor Margreet Dolman, dominee Gremdaat en dokter Valentijn. De mooie kanten van het leven vieren en niet bij de pakken neerzitten. Altijd weer lichtpuntjes zien, ook als het even tegenzit; dat is de instelling van Haenen, in welke hoedanigheid ook. Een eigenzinnige en vrolijke voorstelling.
Route naar Cultuurcluster de Tiliander
Met het Openbaar Vervoer: Vanaf treinstation Oisterwijk loop je in hooguit drie minuten rechtdoor naar het gebouw aan de overkant van de weg. Diverse streekbussen stoppen eveneens op het busstation direct naast dit treinstation. Met de auto &am..
Bekijk complete route naar Cultuurcluster de Tiliander Oisterwijk
