Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
zondag 20 maart 2022.
Dat is 1677 dagen
geleden.
Extra informatie
In Hoe dan?!, alweer haar derde voorstelling, is Christel de Laat opnieuw ouderwets op dreef. Moeiteloos pakt ze de draad op van haar vorige shows en vertelt op volstrekt eigen wijze over haar worsteling met het leven. Dat resulteert als vanouds in weergaloos hilarische verhalen.
Zonder enige schaamte gooit Christel haar frustraties op tafel. Over de gekmakende bureaucratie, de ellende van bevolkingsonderzoeken, irritante kinderen en niet te vergeten haar eigen fysieke ongemakken. Want Christel spaart niemand, ook zichzelf niet!
Route naar Fidei et Arti
Met het Openbaar Vervoer: Vanaf treinstation Oudenbosch wandel je in ruim tien minuten naar de ingang. Diverse streekbussen stoppen in het centrum op korte loopafstand van de locatie. Met de auto & Parkeren: In tegenstelling tot veel stede..
Bekijk complete route naar Fidei et Arti Oudenbosch