Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
vrijdag 24 maart 2023.
Dat is 1262 dagen
geleden.
Extra informatie
De veelzijdige rapper Willie Wartaal maakt onderdeel uit van De Jeugd Van Tegenwoordig, die doorbraken in 2005 met hun debuut single ‘Watskeburt?!’. Inmiddels is hij niet meer weg te denken uit het muzikale landschap. Naast rapper is Willie dj, presentator, acteur , songwriter én vader.
Na 17 jaar alle festivals plat te hebben gespeeld, clubs, popzalen en stadions te hebben uitverkocht, duikt Willie Wartaal voor het eerst het theater in, met zijn eigen show ‘Moederdag’. Een programma gevuld met grappige en serieuze verhalen over zijn leven, muziek, zijn moeilijke jeugd, het hebben van een drugsverslaafde moeder en de levenslessen die hij daaruit gehaald heeft.
Route naar Theater Dakota
Met het Openbaar Vervoer: Vanaf station Den Haag Centraal of Hollands Spoor reis je met tram 9 of tram 16. Je stapt uit bij halte Loevesteinlaan of halte Anna Bijnslaan. Vanaf de tramhalte loop je in nog geen tien minuten via een woonwijk naar de ..
Bekijk complete route naar Theater Dakota Den Haag