Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
donderdag 09 mei 2024.
Dat is 756 dagen
geleden.
Extra informatie
Peter Pannekoek behoort tot de absolute top van het Nederlandse cabaret. In 2021 verzorgde hij de Oudejaarsconference waarin hij met Pauperkabouter een nieuw landelijk begrip introduceerde en waarna mensen nooit meer hetzelfde naar fietsknopjes keken. Met zijn theaterprogramma Later was alles beter won Peter de prijs voor de meest veelbelovende theatermaker, de Neerlands Hoop. Naast het theater is Peter ook te zien bij The Roast, als teamcaptain in Dit Was Het Nieuws en in het nieuwe wekelijkse tv-programma ‘Waarom gaan we niet vaker?’.
In najaar 2022 is Peter in première gegaan met zijn laatste voorstelling DNA, welke door pers en publiek lovend werd ontvangen. Het NRC schreef: ‘Pannekoek is een van de besten, zo bewijst hij met DNA.’ ‘De cabaretier zoekt graag de grenzen op en is een ster in omdenken’, aldus De Telegraaf. ‘Grapdichter kan een voorstelling bijna niet zijn’ oordeelde de Volkskrant en het AD noemde zijn nieuwste voorstelling ‘magistraal en grenzeloos hard’. Volgens het Parool is het zelfs ‘het voorlopig hoogtepunt uit zijn carrière.’
Route naar Stadsschouwburg Haarlem
OV / wandelen Vanaf Haarlem Station naar de Stadsschouwburg Haarlem is het een korte en eenvoudige wandeling. Loop het station uit aan de centrumzijde en volg de borden richting het centrum. Ga via de Jansweg rechtdoor; deze straat loopt vanz..
Bekijk complete route naar Stadsschouwburg Haarlem HaarlemFOTO'S VAN Peter Pannekoek




