Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
woensdag 21 mei 2025.
Dat is 516 dagen
geleden.
Extra informatie
‘En door!?’ was voorheen het levensmotto van Christel de Laat. Niet mauwen, geen tijd verliezen, het leven wacht, en voor niks gaat de zon op. Die instelling heeft haar ver gebracht. Maar liggend in de beugels van de gynaecoloog realiseerde Christel zich dat het misschien beter is om juist wat vaker stil te staan en gewoon te voelen.
In haar nieuwe voorstelling En door!? is het daarom hollen of stilstaan. Hilarische verhalen, intieme ontboezemingen, schuimbekkende frustraties en verstilde momenten wisselen elkaar in hoog tempo af.
Kortom, typisch De Laat. En door!?
Route naar TheaterHotel De Oranjerie
Met het Openbaar Vervoer: Vanaf treinstation Roermond is het krap vijf minuten lopen naar het theater. Loop het Stationsplein af via de Kruisherenstraat en sla vervolgens rechtsaf de Joep Nicolasstraat in tot je op het Kloosterwandplein staat. ..
Bekijk complete route naar TheaterHotel De Oranjerie Roermond