Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
zaterdag 24 mei 2025.
Dat is 421 dagen
geleden.
Extra informatie
Het muzikale theatergezelschap Het Groot Niet Te Vermijden maakt een grootse comeback met een verrassende tournee door de Nederlandse theaters. Ditmaal met een unieke twist: de getalenteerde Anne-Marie Jung sluit zich aan bij de groep voor een reeks onvergetelijke avonden vol muziek en humor.
Verwacht een show vol muzikale parodieën, virtuoze sketches en onverwachte wendingen, zoals alleen Het Groot Niet Te Vermijden dat kan. Mis deze kans niet om weer te genieten van deze door hun grensverleggende muzikale comeback.
Het Groot Niet Te Vermijden en Anne-Marie Jung verwelkomen je graag voor een avond vol plezier, verrassing en ongeëvenaard entertainment.
Route naar De Maagd
Met het Openbaar Vervoer: Station Bergen op Zoom ligt op een uiterst overzichtelijke 10 minuten lopen. Je loopt de Stationsstraat in en blijft simpelweg rechtdoor de winkelstraat afzakken tot je vanzelf tegen de Grote Markt en de statige kerkgevel..
Bekijk complete route naar De Maagd Bergen op Zoom

