Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
donderdag 05 maart 2026.
Dat is 137 dagen
geleden.
Extra informatie
Ze zijn weer terug! Na het succes van ‘Tis Hier Geen Hotel 1 en 2’ is het nu tijd voor deel 3.
De keuken is een slagveld, Tikkies vliegen ons om de oren, de badkamer is ontploft en we worden zowel demure als delulu genoemd. Het is nooit saai met pubers. Ze maken zich druk om hun eerste balhaar en huilen als hun wenkies ‘scheef’ zitten. Maar ze worden ook groot (vinden ze zelf). Ze kunnen ondertussen heel goed zelfstandig een bijbaantje regelen en hun belastingformulier invullen, maar hun was gooien ze nog steeds náást de wasmand.
‘Tis Hier Geen Hotel 3’ is een herkenbare en humoristische voorstelling over leven én overleven met pubers. Een voorstelling voor iedereen die een puber in huis heeft of zelf ooit puber is geweest.
Route naar van Beresteyn
Met het Openbaar Vervoer: Vanaf treinstation Veendam, het eindpunt van de regionale spoorlijn vanuit Groningen, wandel je via de stationsstraat in ongeveer zeven minuten direct naar de ingang aan het Museumplein. Met de auto & Parkeren: V..
Bekijk complete route naar van Beresteyn Veendam