cabaret: Joey Schalker, Irene Moors, Jon van Eerd, Mylène d'Anjou - Dubbel Op in De Harmonie op VRIJDAG 14 NOVEMBER 2025

  VR.
14 NOV
JOEY SCHALKER, IRENE MOORS, JON VAN EERD, MYLÈNE D'ANJOU - DUBBEL OP De Harmonie, Leeuwarden
2025
 

Voorstelling heeft al plaatsgevonden

Let op! Deze voorstelling vond plaats op vrijdag 14 november 2025.
Dat is 246 dagen geleden.

Extra informatie

Deze doldwaze, gierend gekke komedie van Jon van Eerd geeft u gegarandeerd lachkrampen en laat u bulderen van plezier. Als in de schoonheidskliniek van Hector Vermeulen (Joey Schalker) en Valerie Kreukwijk (Mylène d’Anjou) de behandeling van een cliënt (Irene Moors) faliekant mislukt, hebben ze de poppen aan het dansen. In deze wereld van liposuctie, nekvellen en borstvergrotingen loopt de onnozele Harrie Vermeulen het risico gearresteerd te worden wegens malafide praktijken. Na het zien van deze komedie-knaller zullen Linda de Mol, Marijke Helwegen en Patricia Paay nooit meer rustig kunnen slapen.

Route naar De Harmonie

Fiets Op donderdag, vrijdag en zaterdagavond kunt u uw fiets tegen een kleine vergoeding veilig stallen. Aan de overkant van De Harmonie is een bewaakte fietsenstalling. Deze stalling is geopend van 18.00 uur ’s avonds tot 6.00 uur ’s morgens. ..

Bekijk complete route naar De Harmonie Leeuwarden
 

Gerelateerd nieuws