Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
dinsdag 25 november 2025.
Dat is 234 dagen
geleden.
Extra informatie
Eva Eikhout is een inspirerende vrouw die, ondanks haar fysieke beperking, leeft met energie, humor en doorzettingsvermogen. In haar theatercollege deelt ze haar verhaal op een luchtige manier, zonder zwaarmoedigheid. Als programmamaker en presentatrice weet ze met humor de scherpste kanten van het leven aan te pakken.
De show, geschreven en geregisseerd door Menno Stam (bekend van Last One Laughing), combineert cabareteske timing met publieksinteractie, en biedt een humoristisch perspectief aan het verhaal van Eva Eikhout.
Eva vertelt over haar leven en de uitdagingen die ze tegenkomt, met veel zelfspot en humor. Haar verhaal gaat over jezelf vinden, zelfs als de wereld niet is gemaakt voor jou, en het leven leiden dat je wilt. Dit alles verpakt in een energieke en vrolijke performance. Eva laat zien dat je niet moet winnen van de wereld om te winnen van jezelf.
Route naar Leidse Schouwburg
Met de auto: Vanuit Amsterdam of Den Haag /Wassenaar de A44: Afslag Leiden, borden centrum volgen, onder spoor door links door tunnel, links, links (Schuttersveld, Molenwerf, Langegracht). Parkeren in de Digros garage. Via de achteruitgang komt ..
Bekijk complete route naar Leidse Schouwburg Leiden