Extra informatie
Daan van der Hoeven heeft zijn leven op orde. Voor zijn doen. Hij is niet meer zo depressief, komt ’s ochtends zowaar zijn bed uit en schijnt zo nu en dan best gelukkig te zijn. Maar hoe doe je dat, gewoon een beetje gelukkig zijn als je jezelf steeds opnieuw moet uitvinden? In ‘Mensenmens’ neemt Daan van der Hoeven je mee op een humoristische en scherpe zoektocht naar zelfkennis. Met herkenbare en persoonlijke verhalen laat hij zien hoe we denken onszelf eindelijk te doorgronden, om er daarna achter te komen dat we weer terug bij af zijn. Of zoals ChatGPT zegt: “Het leven is geen puzzel die je oplost, maar een spel dat je speelt.”
Route naar Oude Luxor Theater
Openbaar vervoer Zowel met de metro (Erasmuslijn richting Slinge of Spijkenisse) als de tram (Lijn 7, 8, 21 en 23), stapt u uit bij halte Stadhuis of Weena. Ook bereikbaar met bus 38 en 48. Op zeven minuten lopen van Centraal Station of Statio..
Bekijk complete route naar Oude Luxor Theater RotterdamSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Oude Luxor Theater in Rotterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Daan van der Hoeven - Mensenmens plaatsvindt.





