Tickets op Ticketswap
Ben je op zoek naar een ticket of heb je juist kaart(en) te koop? Op Ticketswap kan je veilig kaarten voor deze voorstelling kopen en verkopen.
Extra informatie
Ronald Goedemondt presenteert 'Mijn Lieve Achterdocht', een cabaretvoorstelling waarin hij belooft een rechtlijnig verhaal te brengen over wat hem bezighoudt. Echter, zijn neiging om afgeleid te raken en zijn onkunde in het onderscheiden van hoofd- en bijzaken leiden tot een unieke performance. Goedemondt uit zijn gevoelens met prachtig geformuleerde zinnen en uitmuntend fysiek spel, wat zorgt voor een zowel grappige als psychologisch interessante show. Recensenten prezen zijn onweerstaanbare komiek-zijn, zijn beheersing van stemgebruik en zijn vermogen om humor te vinden in het alledaagse. De voorstelling is een energieke uiting van gedachten en gevoelens, inclusief vluchtige uitstapjes naar pantomime.
Route naar Chassé Theater
Per fiets Het Chassé Theater heeft een onbewaakte fietsenstalling. Bewaakte fietsenstalling op loopafstand: Oude Vest 27. Openingstijden: maandag t/m woensdag geopend tot 01.00 uur, donderdag t/m zaterdag geopend tot 03.00 uur en zondag geopend ..
Bekijk complete route naar Chassé Theater BredaSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Chassé Theater in Breda? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Ronald Goedemondt - Mijn Lieve Achterdocht plaatsvindt.





