Extra informatie
Ricky Risolles, bekend als dé Indo-fluencer en Saté-sfyer, presenteert zijn nieuwe theatershow ‘Niet zo Indiscreet…’. Samen met vaste bandleden Laurens van Wessel en Peter Warlich brengt hij een energieke voorstelling vol comedy, muziek en storytelling. Dit warme en herkenbare programma staat in het teken van afscheid nemen van oude gewoontes en nieuwe liefdes, terwijl de Indische roots centraal blijven staan. Risolles bewijst opnieuw de meester te zijn in aanpassen, met scherpe humor en zelfspot. De show bouwt voort op zijn verschijning in de documentaire Anak Indië en belooft een levensloopbestendige ervaring voor een breed publiek. Ricky Risolles is inmiddels een gevestigde naam in het Nederlandse theater, geprezen om zijn unieke mix van Indische cultuur en universele humor.
Route naar Agora Theater Lelystad
Openbaar vervoer: NS U verlaat het NS-station Lelystad Centrum aan de voorzijde (richting centrum). U gaat links om de bouwplaats heen en slaat de eerste rechtsaf. U loopt tussen bouwschuttingen door de Dukaatpassage in en volgt deze alsmaar recht..
Bekijk complete route naar Agora Theater Lelystad LelystadSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Agora Theater Lelystad in Lelystad? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Ricky Risolles 3 - Niet zo Indiscreet… plaatsvindt.
