Extra informatie
Boom Chicago presenteert 'The Good, The Bad, and The Algorithm', een gloednieuwe comedyshow die zich diepgaand richt op de invloed van sociale media en kunstmatige intelligentie in ons dagelijks leven. De voorstelling verkent kritisch hoe algoritmes onze voorkeuren en emoties beïnvloeden en onze telefoons verslavend maken. De show combineert hoogwaardige improvisatie, intelligente scènes, innovatieve technologie en scherpe muzikale comedy, alles ter plekke gecreëerd. Als een unieke toegift improviseert de getalenteerde cast zelfs met een speciaal getrainde AI van Boom Chicago. Deze show heeft al meer dan 1200 vijfsterrenrecensies op Google en wordt door Arts Talk Magazine geprezen als 'helder en sprankelend, gevaarlijk en heerlijk'.
Route naar Boom Chicago
Parkeren bij Q-Park Europarking aan de Marnixstraat. Het is vijf minuten lopen naar het theater. De goedkoopste parkeeroptie is P+R Sloterdijk (€1/24 uur plus korting op het openbaar vervoer). Neem vervolgens tram 19 naar de Marnixstraat. Zie 'Con..
Bekijk complete route naar Boom Chicago AmsterdamSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Boom Chicago in Amsterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat The Good, The Bad, and The Algorithm plaatsvindt.
