Extra informatie
Viggo Waas en Eddie B. Wahr ontvangen een onverwachte brief van ‘het Bureau voor Veiligheid’ en moeten zich verantwoorden voor uitspraken die ze nooit hebben gedaan. Ze besluiten onder te duiken bij Kees, die doorgaans geen aandacht trekt. Echter, Kees heeft zijn eigen regels en probeert zich zelfs als psychiater te profileren. Wat volgt is een spannend en humoristisch samenspel vol onverwachte wendingen. De voorstelling nodigt het publiek uit om mee te kijken naar deze ongebruikelijke situatie.
Route naar Markant Theater Maashorst
Eigen vervoer Het theater ligt midden in het centrum aan de Markt. Let op: sinds begin 2026 is de parkeersituatie in Uden veranderd en geldt in het centrum zeven dagen per week betaald parkeren van 09:00 tot 21:00 uur (circa €1,25 per uur). Je k..
Bekijk complete route naar Markant Theater Maashorst UdenSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Markant Theater Maashorst in Uden? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Viggo Waas, Eddie B. Wahr & Kees van der Vooren - Eigenlijk plaatsvindt.



