Extra informatie
In haar voorstelling 'Pluk eventueel de dag' toont Janneke de Bijl scherpe stand-up, persoonlijke ontboezemingen en herkenbare observaties. Ze benoemt gedachtes die onuitgesproken bleven, met een nietsontziende maar nooit grove stijl. Janneke de Bijl is een bekende cabaretier, schrijver en filosoof, winnaar van Cameretten en lid van Comedytrain. Ze werd door de Volkskrant uitgeroepen tot comedytalent van 2019 en is bekend van de show van Arjen Lubach en columns op NPO Radio 1. Ter ontspanning studeert ze momenteel rechten.
Route naar Leidse Schouwburg
Met de auto: Vanuit Amsterdam of Den Haag /Wassenaar de A44: Afslag Leiden, borden centrum volgen, onder spoor door links door tunnel, links, links (Schuttersveld, Molenwerf, Langegracht). Parkeren in de Digros garage. Via de achteruitgang komt ..
Bekijk complete route naar Leidse Schouwburg LeidenSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Leidse Schouwburg in Leiden? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Janneke de Bijl - Pluk eventueel de dag plaatsvindt.





