cabaret: Teun van den Elzen - Ze moesten eens weten (try-out) in Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA) op WOENSDAG 17 FEBRUARI 2027

  WO.
17 FEB
TEUN VAN DEN ELZEN - ZE MOESTEN EENS WETEN (TRY-OUT) Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen ( SPOT / De Oosterpoort )
2027
 
Hoofdprogramma Teun van den Elzen
Voorstelling uitverkocht
Teun van den Elzen - Ze moesten eens weten (try-out) in Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA) is uitverkocht.
Helaas! Volgens onze informatie
is deze voorstelling uitverkocht.
wo 17 feb
Teun van den Elzen - Ze moesten eens weten (try-out)
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
€ 15,00

Tickets op Ticketswap

ticketswap

Extra informatie

Cabaretier Teun van den Elzen, winnaar van de Neerlands Hoop 2025 voor zijn vorige voorstelling 'Op positie', presenteert try-outs van zijn nieuwe programma 'Ze moesten eens weten'. Van den Elzen belooft een show vol topamusement, doorspekt met onverbiddelijke maatschappijkritiek, persoonlijke kwetsbaarheden en de juiste dosis banale hilariteit. Hoewel de inhoud nog in ontwikkeling is, heeft hij een groot verhaal te vertellen. Teun van den Elzen (1993) is een veelzijdig artiest, bekend van zijn optredens bij LUBACH en Dit Was Het Nieuws, en als columnist bij Spijkers met Koppen. Wekelijks speelt hij in Comedy Club Haug.

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!

Overnachten na de voorstelling?

Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA) in Groningen? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Teun van den Elzen - Ze moesten eens weten (try-out) plaatsvindt.

Gerelateerd nieuws