Extra informatie
Comédienne Esther van der Voort, alleenstaande moeder en ex-ambtenaar, ontdekte op humoristische wijze wat écht belangrijk is in het leven. In haar show 'Mama is Boos' brengt ze herkenbare stand-up over moederschap en keuzes maken. Het dagelijks leven met vier kinderen is een rollercoaster van emoties en vragen, wat leidt tot een aaneenschakeling van niet gemaakte keuzes. Esther vraagt zich af hoe ze in deze situatie terechtkwam. Ze wordt af en toe boos op haar kinderen, haar ex, het meisje achter de kassa, haar navigatiesysteem, haar baas, maar vooral op zichzelf. Een pijnlijk humoristische voorstelling over het moederschap en alle bijbehorende frustraties.
Route naar Munttheater
Van NS-station naar Munttheater * Bij uitkomen station straat oversteken en Stationsstraat (winkelstraat) volgen. * Kruispunt oversteken en winkelstraat blijven volgen. * Bij makelaarskantoor Witte & Verheul links. * Rechts Muntpassage in..
Bekijk complete route naar Munttheater WeertSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Munttheater in Weert? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Esther van der Voort - Mama is Boos plaatsvindt.
FOTO'S VAN Esther van der Voort

