Extra informatie
Na haar succesvolle debuut 'Wildbloei', keert Valentina Tóth terug met de voorstelling 'Revue Revanche'. In deze show krijgt het thema wraak alle ruimte, waarbij Tóth zingend, spelend en ontregelend te werk gaat, zowel voor anderen als voor zichzelf. Ze bezingt en bespeelt wraak in al zijn gedaanten, laat rancune de vrije loop en presenteert een stoet van wraakzuchtigen. Van een vrouw van een techmagnaat die een murder ballad zingt, tot een operazingende Lolita en een gynaecoloog die pyromaan wordt. Uiteindelijk komt ze uit bij de wraak van haar eigen lichaam. Met haar kenmerkende mix van opera, theater, musical, comedy, maatschappijkritiek en kleinkunst spaart Valentina niemand, en al helemaal zichzelf niet.
Route naar Parktheater
Vanaf Eindhoven Centraal loop je in ongeveer 15 minuten naar het theater of neem je buslijn 7 richting Woensel/Meerhoven en stap je uit bij halte Parktheater. Met de auto rijd je richting het centrum van Eindhoven en volg je de borden naar het t..
Bekijk complete route naar Parktheater EindhovenSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Parktheater in Eindhoven? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Valentina Tóth - Revue Revanche plaatsvindt.



