cabaret: Lisa Ostermann - De Baas in Theater Geert Teis op WOENSDAG 03 FEBRUARI 2027

  WO.
03 FEB
LISA OSTERMANN - DE BAAS Theaterzaal Theater Geert Teis, Stadskanaal
2027
 
Hoofdprogramma Lisa Ostermann

Extra informatie

Lisa Ostermann presenteert haar voorstelling 'De Baas', waarin ze onderzoekt wat er gebeurt wanneer het leven haar toelacht. Met een cabaretprijs op zak en een stabiel privéleven stelt ze de vraag of het tijd is om de baas te worden over iets of iemand anders. Het publiek kan scherpe grappen, bitterzoete liedjes en onverwachte wendingen verwachten. Lisa Ostermann is een bekende naam in de cabaretwereld, genomineerd voor de Annie M.G. Schmidt-prijs en winnaar van de Poelifinario in de categorie Engagement voor haar vorige programma. Met 'De Baas' bevestigt ze haar status als een van de meest spannende en getalenteerde cabaretiers van Nederland, waarbij alles weer prachtig samenvalt in haar nieuwe programma.

Route naar Theater Geert Teis

Theater Geert Teis ligt in het centrum van Stadskanaal en is met de auto goed te bereiken. Ook de parkeergelegenheid is prima, hoewel het op donderdagavond (koopavond) wel even iets langer zoeken kan zijn. In de directe omgeving van het theater is ..

Bekijk complete route naar Theater Geert Teis Stadskanaal
 

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!

Overnachten na de voorstelling?

Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Theater Geert Teis in Stadskanaal? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Lisa Ostermann - De Baas plaatsvindt.

Gerelateerd nieuws