Extra informatie
Thomas van Luyns nieuwe show, ‘Super Normaal’, is nog in de maak. De cabaretier begint pas aan zijn programma wanneer de kaarten zijn verkocht en het publiek klaar zit, naar eigen zeggen door ADHD, een onderwerp dat in zijn vorige show uitgebreid aan bod kwam. Destijds reageerden uitverkochte zalen opgelucht met ‘Ja! Dat heb ik ook!’, wat Van Luyn verbaasde, aangezien hij dacht een afwijking te hebben. Blijkbaar is hij 'Super Normaal', en zo zal deze show ook worden: Thomas vertelt hoe raar het is om herkenbaar te zijn, waarop het publiek weer zal roepen: “Ja, dat heb ik ook!”. De Volkskrant noemde zijn vorige programma “Originele, grappige maar ook inhoudelijk sterke show”.
Route naar Oude Luxor Theater
Openbaar vervoer Zowel met de metro (Erasmuslijn richting Slinge of Spijkenisse) als de tram (Lijn 7, 8, 21 en 23), stapt u uit bij halte Stadhuis of Weena. Ook bereikbaar met bus 38 en 48. Op zeven minuten lopen van Centraal Station of Statio..
Bekijk complete route naar Oude Luxor Theater RotterdamSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Oude Luxor Theater in Rotterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Thomas van Luyn - Super Normaal plaatsvindt.



