cabaret: Teun van den Elzen - Ze moesten eens weten in Theater De Boerderij op ZATERDAG 20 MAART 2027

  ZA.
20 MRT
TEUN VAN DEN ELZEN - ZE MOESTEN EENS WETEN Theater De Boerderij, Huizen ( Spant! )
2027
 
Hoofdprogramma Teun van den Elzen
Toegang € 19,50

Extra informatie

Cabaretier Teun van den Elzen, winnaar van de Neerlands Hoop 2025 met zijn vorige voorstelling 'Op positie', presenteert nu try-outs van zijn nieuwe programma: 'Ze moesten eens weten'. De show belooft een mix van topamusement, maatschappijkritiek, persoonlijke kwetsbaarheden en banale hilariteit. Hoewel de promotietekst grappend vermeldt dat er nog weinig op papier staat, is er al wel een slotzin en een decoridee. Teun van den Elzen (1993) is bekend van zijn optredens bij LUBACH en Dit Was Het Nieuws, als columnist bij Spijkers met Koppen, en wekelijks in Comedy Club Haug.

Route naar Theater De Boerderij

Vanuit de richting Utrecht / Stichtsebrug / Almere (A27) * De afslag Huizen / Blaricum (afrit 35) nemen * Richting Huizen rijden via de Randweg Oost, ’t Merk, Huizermaatweg (3 km) * Na het busstation (in een bocht links van de weg ..

Bekijk complete route naar Theater De Boerderij Huizen
 

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!

Overnachten na de voorstelling?

Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Theater De Boerderij in Huizen? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Teun van den Elzen - Ze moesten eens weten plaatsvindt.

Gerelateerd nieuws