Extra informatie
'Zien jullie me?' Dat is de vraag die Ana Godefroy zich al 26 jaar stelt. Ze concludeerde dat de beste manier om daar achter te komen, is om het publiek een uur lang met haar in een kamer op te sluiten. In haar show 'On s’accroche' neemt ze het publiek mee in haar persoonlijke zoektocht naar identiteit en erkenning. Met humor en zelfspot deelt ze observaties en anekdotes uit haar leven, waarbij ze alledaagse situaties en innerlijke twijfels op een herkenbare manier belicht. De voorstelling belooft een intieme en grappige ervaring te worden waarin Ana Godefroy haar kwetsbaarheid durft te tonen. Een kans om de artiest echt te leren kennen en te ontdekken wie ze is, voorbij de oppervlakte. Een avond vol humor en zelfreflectie, waarbij het publiek wordt uitgenodigd om mee te denken over de vraag die haar bezighoudt.
Route naar Rockhal
The Rockhal recommends access by train via line 60: Luxembourg-Bettembourg-Esch-Pétange, which provides a link with the hall every thirty minutes (stop: Belval Université, directly at the Rockhal). In principle, for your return journey after concer..
Bekijk complete route naar Rockhal Esch zur AlzetteSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Rockhal in Esch zur Alzette? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Ana Godefroy - On s’accroche plaatsvindt.
