Extra informatie
De Twentse cabaretier Thijs Kemperink presenteert zijn voorstelling ‘Tot het uiterste gedreven’. In deze show neemt Thijs het publiek mee op een reis door de maatschappij, waarin gezond verstand plaatsmaakt voor wat hij het 'ongezonde' verstand noemt. Hij deelt op hilarische en ontroerende wijze zijn angsten en frustraties over de hedendaagse protocollen. Thijs Kemperink weet zware thema’s licht te maken en lichte thema’s zwaar, en zet het publiek lachend aan het denken. Met zijn meesterlijke vertelkunst, Twentse tongval en ongeëvenaarde gevoel voor timing zorgt hij voor een bevrijdende lach. De voorstelling verkent de vraag hoe we meer geduld en respect voor elkaar kunnen opbrengen en voorkomen dat we tot het uiterste worden gedreven. De show staat garant voor humor, melancholie en reflectie.
Route naar Stadstheater de Bond
Aanrijroute komende vanaf snelweg A1/E30 (Deventer/Hengelo): Neem afslag 32 (Oldenzaal) Volg de N342/E233 Op de vierde rotonde slaat u rechtsaf de Denekamperstraat in Einde Denekamperstraat linksaf de Oliemolenstraat in Meteen eerste rechtsa..
Bekijk complete route naar Stadstheater de Bond OldenzaalSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Stadstheater de Bond in Oldenzaal? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Thijs Kemperink - Tot het uiterste gedreven plaatsvindt.



