Extra informatie
Bert Eeftink en Erik Neimeijer, twee gepassioneerde Overijsselse theatermakers, bundelen hun krachten in het programma ‘Niets Menselijks Is Ons Vreemd!’. Erik Neimeijer is zanger, gitarist, pianist en kunstschilder, terwijl Bert Eeftink een ervaren cabaretier, verhalenverteller en presentator is. Samen trakteren ze het publiek op een intieme avond vol emoties, variërend van hilariteit en absurdisme tot scherpe observaties en diepe ontroering. De voorstelling neemt het publiek mee op een bespiegelende tijdreis door de roerige jaren zeventig, de eigenzinnige jaren tachtig tot het heden. Het belooft een mix van herkenbare vertellingen en indringende liedjes te zijn, waarbij humor een centrale rol speelt. Een avondje Eeftink & Neimeijer staat garant voor lachen, zwijmelen, reflecteren en aangenaam verpozen.
Route naar Stadstheater de Bond
Aanrijroute komende vanaf snelweg A1/E30 (Deventer/Hengelo): Neem afslag 32 (Oldenzaal) Volg de N342/E233 Op de vierde rotonde slaat u rechtsaf de Denekamperstraat in Einde Denekamperstraat linksaf de Oliemolenstraat in Meteen eerste rechtsa..
Bekijk complete route naar Stadstheater de Bond OldenzaalSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Stadstheater de Bond in Oldenzaal? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Bert Eeftink & Erik Neimeijer - Niets menselijks is ons vreemd plaatsvindt.
FOTO'S VAN Erik Neimeijer
