Extra informatie
Sem Konijn, een jaar na zijn afstuderen, verovert de Nederlandse podia met zijn solo muziektheatervoorstelling ‘Populisme De Musical’. Na eerdere rollen en een Musical Award-nominatie duikt hij met politiek cabaret, vlijmscherpe satire, muziek, zang en zelfspot in de verleiding van het populisme. Hij onderzoekt waarom boosheid zo aantrekkelijk klinkt, waarom oneliners vaak winnen van nuance, en of hoop nog een daad van verzet is. Deze energieke theateravond is urgent, verrassend hoopvol, en belooft te schuren, te laten lachen en het publiek niet meer los te laten.
Route naar Fransche School Culemborg
Met het Openbaar Vervoer: Vanaf treinstation Culemborg (gelegen aan de spoorlijn Utrecht – Geldermalsen) is het circa 15 minuten wandelen via de Stationsstraat en de sfeervolle Oude Vismarkt richting de haven. Er pendelt overdag een buurtbus, maar..
Bekijk complete route naar Fransche School Culemborg CulemborgSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Fransche School Culemborg in Culemborg? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Sem Konijn - Populisme De Musical plaatsvindt.
