cabaret: Hanneke Drenth en Dianne Liesker - Tis Hier Geen Hotel 3 in Markant Uden op VRIJDAG 22 JANUARI 2027

  VR.
22 JAN
HANNEKE DRENTH EN DIANNE LIESKER - TIS HIER GEEN HOTEL 3 Markant Uden, Uden
2027
 

Extra informatie

Welkom bij het derde deel van Tis Hier Geen Hotel, de succesvolle en herkenbare reeks over leven en overleven met pubers. Terwijl pubers zelfstandig kunnen zijn met bijbaantjes en belastingformulieren, laten ze thuis een spoor van chaos achter. De was belandt naast de mand, de keuken is een slagveld en tikkies vliegen je om de oren. Nieuwe kwesties dienen zich aan, van vapen in het fietsenhok tot bedden die kraken in de kamer ernaast. Ouders begrijpen de hormonale huisgenoten niet, en vice versa. Deze derde editie is een aanrader voor iedereen die een puber in huis heeft of zelf ooit puber is geweest, en belooft een feestelijke sfeer in de zaal.

Route naar Markant Uden

Eigen vervoer Vanuit Amsterdam (ca. 120 km) / Utrecht (ca. 90 km) U volgt de A2 richting 's Hertogenbosch en neemt op het knooppunt Hintham de afslag Oss-Nijmegen. Hierna volgt u de A50. Neem de afslag richting Uden. U rijdt nu naar Uden via de A..

Bekijk complete route naar Markant Uden Uden
 

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!

Overnachten na de voorstelling?

Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Markant Uden in Uden? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Hanneke Drenth en Dianne Liesker - Tis Hier Geen Hotel 3 plaatsvindt.