Extra informatie
Rachid Larouz presenteert 'Wakker Worden', een voorstelling over de momenten waarop het leven je een klap van inzicht geeft. Het is een verhaal over vallen en weer opstaan, verlangen naar de juiste dingen en verdwalen in eigen overtuigingen. Rachid neemt het publiek mee in een persoonlijk, eerlijk en geestig ontwaken, vol valpartijen, verwarring en verlichting. Met humor en zelfspot viert hij de lol van het leven, zelfs wanneer het even helemaal misgaat. 'Wakker Worden' is Rachid's derde avondvullende voorstelling, een ode aan het moment waarop je jezelf kunt betrappen en erom kunt lachen, omdat je pas écht wakker wordt als je weet hoe diep je bent gevallen.
Route naar Theater de Richel
Vervoer: tramlijn 2, 11 of 12 halte Dam of Spui, lijn 13 of 17 of bus 284, halte Dam, lijn 4,14 of 24 halte Dam en diverse bussen. Twee a drie minuten lopen vanaf al deze haltes. Het Centraal Station is ca 12 minuten lopen. De Richel is ook per aut..
Bekijk complete route naar Theater de Richel AmsterdamSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Theater de Richel in Amsterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Rachid Larouz - Wakker Worden plaatsvindt.

