Extra informatie
Op 4 september 2026 opent het Prinses Theater in Rotterdam de deuren voor een bijzondere avond: An Idiot’s Guide to Wine. Dit Engelstalige concert is geen gewone voorstelling, maar een combinatie van cabaret en wijnproeverij. Bezoekers proeven zes verschillende wijnen uit alle windstreken, terwijl ze worden vermaakt door de humor van cabaretier Merrick Watts. Watts is niet zomaar een komiek; hij is de enige cabaretier ter wereld met een niveau 3 WSET-diploma, wat zijn kennis van wijn onderstreept.
De show duurt zeventig minuten en is toegankelijk voor iedereen van achttien jaar en ouder. De locatie is rolstoeltoegankelijk, en alcoholvrije dranken zijn beschikbaar voor wie niet wil drinken. Filmen is niet toegestaan, zodat de ervaring ongestoord blijft. Of je nu een doorgewinterde wijnkenner bent of een nieuwsgierige beginner, deze avond belooft een mix van lachen, leren en proeven. Het is een uniek concept dat bezoekers meeneemt op een reis door de wijnwereld, zonder dat het belerend wordt. Een ideale gelegenheid voor stelletjes, vrienden of solo-bezoekers die iets anders willen dan een standaard concert.
Voorverkoop
De voorverkoop van deze voorstelling is op vrijdag 19 juni 2026 19:28 van start gegaan.
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Prinses Theater in Rotterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat An Idiot’s Guide to Wine: Cabaret met een goed glas plaatsvindt.
