Extra informatie
Als het leven ingewikkeld wordt, maakt Nienke Plas het weer simpel. In 'Appeltje Eitje' laat ze zien dat nadenken soms alleen maar in de weg zit. Wanneer het lastig wordt, kun je bevriezen, vechten, vluchten of eerst nadenken. Nienke denkt niet, Nienke doet. En hoe ze het doet, daar moet je maar niet te veel over nadenken! Voor de derde keer in Markant belooft het opnieuw een energieke, humoristische voorstelling vol vaart, zelfspot en relativering te worden: precies wat je van haar mag verwachten.
Route naar Markant Theater Maashorst
Eigen vervoer Het theater ligt midden in het centrum aan de Markt. Let op: sinds begin 2026 is de parkeersituatie in Uden veranderd en geldt in het centrum zeven dagen per week betaald parkeren van 09:00 tot 21:00 uur (circa €1,25 per uur). Je k..
Bekijk complete route naar Markant Theater Maashorst UdenSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Markant Theater Maashorst in Uden? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Nienke Plas - Appeltje Eitje plaatsvindt.

