is deze voorstelling uitverkocht.
Extra informatie
Ronald Goedemondt presenteert 'Mijn Lieve Achterdocht', waarin hij, ondanks zijn neiging tot afleiding en het uiten van spontane gedachten, een rechtlijnig verhaal probeert te brengen over wat hem bezighoudt. De voorstelling belooft een tornado aan superieur geacteerde onzin, waarin Goedemondt humor vindt in het alledaagse. Volgens critici is het 'naast ontzettend grappig ook psychologisch interessant' en overdondert hij zijn publiek als een 'onweerstaanbare komiek'. Zijn voorstelling is een chaotische, maar authentieke uitstorting van wat op dat moment naar buiten moet.
Route naar Stadsschouwburg Utrecht
De Stadsschouwburg is het best bereikbaar met het openbaar vervoer. Vanaf Utrecht CS stoppen de lijnen 3*, 4 , 8 en 11 èn alle streekbussen bij de nieuwe halte op de Lucasbrug.Informatie openbaar vervoer: 0900 9292 (€ 0,50 per minuut) *Gewijzigd..
Bekijk complete route naar Stadsschouwburg Utrecht UtrechtSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Stadsschouwburg Utrecht in Utrecht? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Ronald Goedemondt - Mijn Lieve Achterdocht plaatsvindt.




