Extra informatie
Comédienne en alleenstaande moeder Esther van der Voort ontdekt op humoristische wijze wat echt belangrijk is in het leven. In haar debuutvoorstelling 'Mama is Boos' deelt ze herkenbare situaties en hilarische anekdotes uit haar dagelijkse rollercoaster-leven met vier kinderen. Ze ventileert haar boosheid op haar kinderen, ex, kassameisje, navigatiesysteem, baas en vooral op zichzelf. Een avond vol humoristische zelfreflectie en herkenbaarheid over de uitdagingen van het moederschap.
Route naar De Sikkel (Tijdelijke Molenberg)
Met het Openbaar Vervoer: Vanaf treinstation Delfzijl is het te ver om comfortabel naar de tijdelijke locatie te wandelen. Je kunt op het busstation naast de treinsporen echter eenvoudig overstappen. Diverse stads- en streekbussen stoppen op halte..
Bekijk complete route naar De Sikkel (Tijdelijke Molenberg) DelfzijlSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de De Sikkel (Tijdelijke Molenberg) in Delfzijl? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Esther van der Voort - Mama is Boos plaatsvindt.
FOTO'S VAN Esther van der Voort

