cabaret: Zusjes de Voogd - Samen Solo in De Toegift op DONDERDAG 03 JUNI 2027

  DO.
03 JUN
ZUSJES DE VOOGD - SAMEN SOLO De Toegift, Den Hoorn
2027
 

Extra informatie

De zussen Sjamke en Nellerike de Voogd, bekend van hun 23 jaar lange samenwerking als 'Zusje Voogd' en 'VET kindercabaret', presenteren hun show "Samen Solo". Na individuele solo-carrières komen ze op 3 juni 2027 samen in Theater de Toegift om zowel hun solo-gedachtenkronkels te uiten als gezamenlijk op te treden. Nellerike deelt in comedy-stijl en met zelfspot haar onhandigheden als 'alfa vrouwtje' in een bèta-gezin. Sjamke, afgestudeerd in Besliskunde, neemt het publiek mee op avontuur door haar brein vol bizarre gedachtenkronkels, waarin elke kleine keuze van levensbelang is. De voorstelling belooft een humoristische blik op verschillen, overeenkomsten en de unieke dynamiek van de twee zussen.

Route naar De Toegift

Met het Openbaar Vervoer: Reis naar treinstation Den Helder en neem daar buslijn 33 naar de veerhaven. Eenmaal aan de overkant op Texel (veerhaven 't Horntje) stopt de reguliere grote eilandbus (lijn 28) niet in Den Hoorn. Je moet voor dit specifi..

Bekijk complete route naar De Toegift Den Hoorn
 

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!

Overnachten na de voorstelling?

Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de De Toegift in Den Hoorn? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Zusjes de Voogd - Samen Solo plaatsvindt.