Extra informatie
Chris Grem, bekend van het Groot Niet te Vermijden, nodigt het publiek uit voor een avond vol levensliederen. Deze voorstelling biedt echter meer dan alleen een meezingfeest; het wordt een verrassende mix van muziek, humor, verhalen en onverwachte inzichten. Grem brengt de kracht van het levenslied over en biedt zelfs een exclusieve masterclass 'hoe zing ik een levenslied?'. Een avond vol vermaak waar je gegarandeerd met nieuwe oren naar bekende nummers zult luisteren. Laat je verrassen en meevoeren in de wereld van het levenslied.
Route naar Het Diekhuus
Met het Openbaar Vervoer: Goeree-Overflakkee beschikt niet over een spoorwegnetwerk. Reizigers met het openbaar vervoer komen vrijwel altijd via busstation Rotterdam Zuidplein of vanuit de richting Bergen op Zoom. Je neemt de streekbus richting Mi..
Bekijk complete route naar Het Diekhuus MiddelharnisSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Het Diekhuus in Middelharnis? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Chris Grem - Ode aan het levenslied plaatsvindt.
