Extra informatie
Zangeres en cabaretière Hanneke Drenth presenteert haar cabaretconcert 'Om van te houden' bij Podium Reimerswaal. Bekend van 'Tis Hier Geen Hotel' en 'Spijkers met Koppen', combineert Drenth in deze show, gecreëerd met een kleinere bezetting van Aristo’s Bigband, muzikale kracht met theatraal vernuft. De voorstelling zit vol swingende songs, jazzy arrangementen en komische scènes over alledaagse dilemma's zoals koffiekeuzestress en de Nokia 3310. Persoonlijke verhalen over liefde, contact en zelfliefde vloeien moeiteloos samen met jazz, swing en pop, wat resulteert in een energieke show die swingt, raakt, verrast en het publiek aan het lachen maakt.
Route naar Dorpshuis Luctor et Emergo
Met het Openbaar Vervoer: Reizen via treinstation Rilland-Bath is de meest logische optie. Vanaf dit station loop je in ongeveer twintig minuten naar het dorpshuis in de dorpskern. Er rijden overdag streekbussen die in de buurt stoppen, maar deze ..
Bekijk complete route naar Dorpshuis Luctor et Emergo RillandSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Dorpshuis Luctor et Emergo in Rilland? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Hanneke Drenth & Combo - Om van te houden plaatsvindt.
