Extra informatie
Wim Helsen presenteert zijn voorstelling 'Welkom Ongemak', waarin hij pijn, verveling en ongemak omarmt. De show wordt beschreven als vintage Helsen, diepgaand maar zonder sentimentaliteit, en boeiend na een kwarteeuw carrière. Helsen hoest, huppelt en huilt bijna terwijl hij zijn innerlijke Julie Andrews zoekt, geholpen door het publiek. Deze queeste dompelt de bezoeker onder in een absurd, persoonlijk, pijnlijk en hilarisch 'Helsenuniversum', vol met wonderlijk cabaret en humor.
Route naar C.C. Zwaneberg
Met het Openbaar Vervoer: Vanaf treinstation Heist-op-den-Berg is het exact 10 minuten wandelen naar CC Zwaneberg. Je verlaat het station en loopt via de Binnenweg vrijwel in een rechte lijn naar het Cultuurplein. Diverse bussen van De Lijn stoppe..
Bekijk complete route naar C.C. Zwaneberg Heist-op-den-BergSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de C.C. Zwaneberg in Heist-op-den-Berg? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Wim Helsen - Welkom Ongemak plaatsvindt.


