Extra informatie
Be Romy, een ervaren Rotterdamse theatermaker en woordkunstenaar, presenteert zijn solovoorstelling '35+'. Hij staat bekend om zijn unieke genre Stand-Up Poetry, een fusie van comedy, taalprecisie, ritme en theater. In deze voorstelling doorbreekt hij met openheid het taboe rond mannelijke onvruchtbaarheid, waarbij hij beweegt tussen theater, spoken word, storytelling en humor. Het Nieuwe Luxor Theater ondersteunt Be Romy in zijn ontwikkeling om van lokale bekendheid naar een nationale theatertour te groeien. Het programma omvat een voorprogramma door auteur Joost Kadijk, gevolgd door de hoofdvoorstelling en een Q&A met de maker.
Route naar Nieuwe Luxor Theater
Met openbaar vervoer Vanaf Rotterdam Centraal kunt u zowel met de metro (Erasmuslijn, richting Slinge en Spijkenisse) als de tram (lijn 20, 23 en 25) reizen. Met RandstadRail stapt u bij halte Melanchtonweg over op tram 25. Uitstappen bij halt..
Bekijk complete route naar Nieuwe Luxor Theater RotterdamSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Be Romy - 35+ plaatsvindt.
