cabaret: Vijf het leven – benefiet ter ere van Marc van Gestel in Comedyhuis Club op ZONDAG 01 NOVEMBER 2026

  • Hans Gommer
    Utrecht International Comedy Festival 2014
  ZO.
01 NOV
VIJF HET LEVEN – BENEFIET TER ERE VAN MARC VAN GESTEL Clubzaal Comedyhuis Club, Utrecht
2026
 
Toegang € 1,00

Extra informatie

Vijf het leven is een speciale benefiet-comedyshow georganiseerd ter ere van Marc van Gestel, waarvan de gehele opbrengst ten goede komt aan Stichting Wensambulance Utrecht. Tijdens deze avond ontvangt MC Hans Gommer een indrukwekkende line-up van bekende Nederlandse comedians. Het publiek kan genieten van optredens van namen zoals Kees van Amstel, Martijn Koning, Pieter Jouke, Klaas Prins, Paul London, Ellis Broeksteeg, Marjolijn Ebels en Wouter Monden. De show belooft een avond vol humor en entertainment, terwijl tegelijkertijd een goed doel wordt gesteund.

Route naar Comedyhuis Club

Met het Openbaar Vervoer: Vanaf station Utrecht Centraal loop je in minder dan vijf minuten naar de Catharijnepoort. Je verlaat het station via de zijde van Hoog Catharijne en het Vredenburg. Omdat het zo dicht bij het centraal station ligt, stopp..

Bekijk complete route naar Comedyhuis Club Utrecht
 

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!

Overnachten na de voorstelling?

Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Comedyhuis Club in Utrecht? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Vijf het leven – benefiet ter ere van Marc van Gestel plaatsvindt.

FOTO'S VAN Hans Gommer , Kees van Amstel , Klaas Prins , Marjolijn Ebels , Martijn Koning , Paul London , Pieter Jouke , Wouter Monden

Foto Hans Gommer te Utrecht International Comedy Festival 2014
 
Bekijk alle 1 foto's van Hans Gommer

Gerelateerd nieuws