Extra informatie
Elke week staat The Lunatic Comedy Club in de Charlatan met een vast recept van humor. Het eerste deel van de avond bestaat uit improcomedy door The Lunatics, een kwartet van getrainde spelers dat onvoorbereid het podium betreedt en met suggesties van het publiek een unieke voorstelling creëert. Na de pauze volgt een stand-up comedian. Tijdens deze editie is dat Jan-Bart De Meulenaere, een Vlaamse humorist en scenarist uit Ieper. De Meulenaere wordt beschouwd als een van de meest opvallende opkomende comedy-talenten en heeft zich de afgelopen twee jaar ontwikkeld tot een veelgevraagde comedy- en impro-MC in Vlaanderen. Hij is sinds 2008 tevens lid van improvisatietheatergezelschap De Nonsens Alliantie (DNA).
Route naar Charlatan
Vanaf station Gent Dampoort: * Neem bus 3 (de bussen stoppen aan de andere kant van de sporen. Onder het viaduct, achter het hoekje) * Afstappen aan de halte SINT-JACOBS Vanaf station Gent Sint-Pieters (eerste mogelijkheid): * Neem tram ..
Bekijk complete route naar Charlatan GentSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Charlatan in Gent? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat The Lunatics Comedy Club — Impro + Stand Up Comedy plaatsvindt.
