Op deze pagina vind je al onze informatie over de voorstelling. Je kan de zoekfunctie of cabaretagenda gebruiken om wel de juiste cabaretvoorstelling of ticketlink te vinden.
Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
dinsdag 09 juni 2026.
Dat is 4 dagen
geleden.
Extra informatie
Lisa Ostermann heeft voor het eerst in haar leven geld. En een privéleven zonder recente rampen. En een Poelifinario – de prijs voor de beste cabaretvoorstelling van het jaar – op zak, naar aanleiding van haar vorige voorstelling. Lisa is haar leven de baas. Dus nu wordt het misschien eens tijd om de baas over iets of iemand anders te worden. Nageslacht misschien. Of een land. Of haar nieuwe werknemer, die je zult ontmoeten als je komt kijken. “Macht schijnt mensen te corrumperen, maar ik blijf er heel sympathiek en integer onder”, aldus Lisa, schreeuwend.
“Het cabaret heeft er een nieuwe ster bij”, kopte NRC na het zien van Lisa’s vorige voorstelling. “Comédienne Lisa Ostermann is een natuurtalent”, schreef Trouw, en “Ostermann is al bij haar tweede programma een complete cabaretière geworden”, aldus de Theaterkrant. En nu is ze terug. Met nieuwe scherpe grappen, bitterzoete liedjes en onverwachte wendingen. Maar dan duurder.
De Baas is een cabaretvoorstelling over de baas zijn. Wordt vriendelijk noch democratisch, verwacht men. Maar wel grappig.
Route naar Parktheater
Vanaf Eindhoven Centraal loop je in ongeveer 15 minuten naar het theater of neem je buslijn 7 richting Woensel/Meerhoven en stap je uit bij halte Parktheater. Met de auto rijd je richting het centrum van Eindhoven en volg je de borden naar het t..
Bekijk complete route naar Parktheater Eindhoven




