Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
vrijdag 19 mei 2017.
Dat is 3350 dagen
geleden.
Extra informatie
Katinka Polderman zingt en heeft het vanzelfsprekend daarin alleen over zinnige dingen. De dingen die anders zouden moeten. Ook de dingen die anders gaan dan gewenst. En natuurlijk de dingen in het algemeen.
Waar anderen het zeggen in een conference, doet Polderman dat in een liedje. Hoe Polderman dat doet? Eigenzinnig. En dwars. En liefdevol.
Onverstoorbaar, intelligent en hilarisch. Polderman is niet hip, snel en vlot, maar rustig, evenwichtig en nuchter. Ook wel eens prettig.
Route naar De Maagd
Met het Openbaar Vervoer: Station Bergen op Zoom ligt op een uiterst overzichtelijke 10 minuten lopen. Je loopt de Stationsstraat in en blijft simpelweg rechtdoor de winkelstraat afzakken tot je vanzelf tegen de Grote Markt en de statige kerkgevel..
Bekijk complete route naar De Maagd Bergen op ZoomFOTO'S VAN Katinka Polderman




