Extra informatie
Voor het eerst sinds 2008 maken ze weer een grote tour door het land. Is er wat veranderd? Nee, ouder, wijzer en vooral met héél veel zin om weer voor een kolkende volle bak te staan. Het enige verschil is dat Patrick, Ruben, Jeroen, Tijl en die andere Ruben zichzelf niet meer de Lama’s noemen, maar voortaan door het leven zullen gaan als The artists formerly known as Lama’s of kortgezegd Tafkal.
Verder is het natuurlijk weer ouderwets improviseren met een Goddelijke vonk. De bekende en beruchte spelletjes komen allemaal voorbij en wat nog belangrijker is: iedere avond is weer uniek.
Route naar Chassé Theater
Per fiets Het Chassé Theater heeft een onbewaakte fietsenstalling. Bewaakte fietsenstalling op loopafstand: Oude Vest 27. Openingstijden: maandag t/m woensdag geopend tot 01.00 uur, donderdag t/m zaterdag geopend tot 03.00 uur en zondag geopend ..
Bekijk complete route naar Chassé Theater BredaSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Chassé Theater in Breda? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat TAFKAL - The artists formerly known as Lama's plaatsvindt.
FOTO'S VAN De Lama's, TAFKAL


