Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op
zaterdag 15 november 2025.
Dat is 244 dagen
geleden.
Extra informatie
Authentiek, droog, een hilarische mimiek en de nodige diepgang. In zijn tweede programma blijft Thjum Thjum. Hij maakt de balans op. Op zijn unieke manier. Want er is nogal wat gaande op dit moment. Die situaties allemaal. Het is wat met die situaties. Soms vraag je je af: hoe heeft het zover kunnen komen? Thjum heeft dat vaak. Daarom is het de titel van zijn tweede voorstelling geworden.
Thjum won in 2021 zowel de jury- als de publieksprijs bij het prestigieuze ‘Cameretten Festival’ en speelde daarna in maar liefst 120 theaters zijn eerste programma. Ook was hij op ‘NPO 1’ te horen als columnist bij ‘Met het oog op morgen’. Nu is hij klaar om zijn tweede voorstelling aan u te laten zien ‘Hoe heeft het zover kunnen komen?’
Route naar Cultura
Met het Openbaar Vervoer: Reis je met de stoptrein (de Valleilijn)? Stap dan uit op station Ede Centrum; vanaf de perrons wandel je in vijf minuten (400 meter) via de Museumstraat naar de entree. Kom je aan op intercitystation Ede-Wageningen? Pak ..
Bekijk complete route naar Cultura Ede

