Extra informatie
Marjolijn van Kooten, bekend van uitverkochte voorstellingen over paniek en piekeren, presenteert 'Aan mij zal het niet liggen'. In deze voorstelling vraagt ze zich af waarom we het leven pas echt waarderen als er iets ernstigs gebeurt. Haar droogkomische cabaret, vol zelfspot, is een uniek genre dat volle zalen trekt. De show kenmerkt zich door zwarte humor, gevoelige liedjes en schaamteloze verhalen, wat Van Kooten ten voeten uit is. De voorstelling belooft een eerlijke en herkenbare avond met een lach en een traan, waarin de cabaretier met een kritische blik naar menselijk gedrag kijkt.
Route naar Cultuurcentrum Deurne
In Deurne is het mogelijk om gratis te parkeren. Dit geldt voor alle parkeerplaatsen in het centrum en op maandag t/m zaterdag tussen 7:00 uur en 21:00 uur in parkeergarage De Wolfsberg. Parkeergarage De Wolfsberg is op één minuut loopafstand van h..
Bekijk complete route naar Cultuurcentrum Deurne DeurneSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Cultuurcentrum Deurne in Deurne? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Marjolijn van Kooten - Aan mij zal het niet liggen plaatsvindt.
