Extra informatie
Nasrdin Dchar keert terug met zijn meest persoonlijke voorstelling tot nu toe, getiteld 'Wat als...'. Iedereen kent angst, maar bij Nasrdin gaan de doemscenario’s nog een stapje verder. Dit is niet altijd zichtbaar, maar in zijn hoofd schieten gedachten over zijn gezondheid, de toekomst van de wereld, en kleine dagelijkse zaken alle kanten op. In 'Wat als...' neemt Dchar het publiek mee in het spookhuis van zijn eigen geest, waar de grens tussen realiteit en angst soms vervaagt. Met humor en kwetsbaarheid onderzoekt hij waar we echt bang voor moeten zijn en wat misschien wel meevalt. De voorstelling is tegelijkertijd herkenbaar, beklemmend en lichtvoetig, en biedt een unieke inkijk in de gedachtenwereld van de acteur.
Route naar Zaantheater
Met eigen vervoer: NB: electronische navigatiesystemen volgen niet altijd de kortste route. Vanuit Amsterdam: Volg de Ringweg Amsterdam (A10/E35) richting Zaanstad. Bij de samenvoeging met het verkeer vanaf de Ring Noord direct rechts aanhoude..
Bekijk complete route naar Zaantheater ZaandamSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Zaantheater in Zaandam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Nasrdin Dchar - Wat als... plaatsvindt.
