Extra informatie
Nazanin Taheri presenteert 'De Surpriseshow', een persoonlijke, rauwe en hilarische solovoorstelling over haar jeugd in een AZC na haar vlucht uit Iran in 1994. Ze deelt haar droom om deel te nemen aan 'De Surpriseshow' en het eindeloze wachten op zekerheid. De voorstelling verkent thema's als identiteit, bureaucratie, vriendschap, uitsluiting en gemis. Taheri, bekend van televisie en haar werk met jonge asielzoekers, vertelt haar indringende verhaal vol jeugdherinneringen, wachtkamers en de zoektocht naar erkenning in het theater.
Route naar De Kleine Komedie
De Kleine Komedie vindt u op Amstel nummer 56-58, bij het Rembrandtplein op de hoek van de Halvemaansteeg en de Amstel. Te voet Vanaf Amsterdam Centraal Station loopt u in 20 minuten over het Damrak, de Dam, het Rokin, de Munt en langs de Amste..
Bekijk complete route naar De Kleine Komedie AmsterdamSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de De Kleine Komedie in Amsterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Nazanin Taheri - De Surpriseshow plaatsvindt.
