is deze voorstelling uitverkocht.
Extra informatie
Peter Heerschop presenteert de try-out van 'Lieve Marianne', een programma dat dertig jaar radiocolumns en meer dan duizend weekoverzichten omvat. De voorstelling is zowel hilarisch als ontroerend, en varieert van flauw tot diepgravend. Heerschop leest voor uit zijn enorme verzameling columns, aangevuld met achtergrondverhalen, wat inzicht geeft in het verleden en heden. De show combineert radio met theater, inclusief muziek van een wisselende muzikant en gasten die live of aan de lijn verschijnen, altijd eindigend met het weekoverzicht. Een avond vol herkenning en nieuwe inzichten.
Route naar Posttheater
Routebeschrijving Posttheater Arnhem Vanuit Utrecht, Doetinchem, Oberhausen, A12 Utrecht richting Arnhem Neem afslag 26 Arnhem Noord. Onderaan bij stoplicht rechsaf de N784 op (Apeldoornseweg) richting Arnhem. Na de afslag ziekenhuis Rijnstate..
Bekijk complete route naar Posttheater ArnhemSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Posttheater in Arnhem? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Peter Heerschop - Lieve Marianne plaatsvindt.





