cabaret: Hanneke Drenth en Dianne Liesker - Tis Hier Geen Hotel 3 in Flint op VRIJDAG 12 FEBRUARI 2027

  VR.
12 FEB
HANNEKE DRENTH EN DIANNE LIESKER - TIS HIER GEEN HOTEL 3 AFAS Theaterzaal Flint, Amersfoort
2027
 
Toegang € 23,00

Extra informatie

Welkom bij het derde deel van Tis Hier Geen Hotel, de succesvolle en herkenbare reeks over leven en overleven met pubers. Terwijl pubers zelfstandig kunnen zijn met bijbaantjes en belastingformulieren, laten ze thuis een spoor van chaos achter. De was belandt naast de mand, de keuken is een slagveld en tikkies vliegen je om de oren. Nieuwe kwesties dienen zich aan, van vapen in het fietsenhok tot bedden die kraken in de kamer ernaast. Ouders begrijpen de hormonale huisgenoten niet, en vice versa. Deze derde editie is een aanrader voor iedereen die een puber in huis heeft of zelf ooit puber is geweest, en belooft een feestelijke sfeer in de zaal.

Route naar Flint

Met de auto Vanuit de richting Utrecht De A28 volgen in de richting Amersfoort. Net voor het knooppunt Hoevelaken de afslag Amersfoort (afrit 8) nemen. Einde afrit links, onder het viaduct door. U bevindt zich op de Hogeweg. Volg de borden ri..

Bekijk complete route naar Flint Amersfoort
 

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!

Overnachten na de voorstelling?

Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Flint in Amersfoort? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Hanneke Drenth en Dianne Liesker - Tis Hier Geen Hotel 3 plaatsvindt.