cabaret: Daniël Arends - Had ik maar nooit zo aardig gedaan in Scheldetheater op ZATERDAG 20 MAART 2027

  ZA.
20 MRT
DANIËL ARENDS - HAD IK MAAR NOOIT ZO AARDIG GEDAAN Scheldetheater, Terneuzen ( Stadsschouwburg Middelburg )
2027
 
Hoofdprogramma Daniël Arends
Toegang € 31,00
Voorstelling uitverkocht
Daniël Arends - Had ik maar nooit zo aardig gedaan in Scheldetheater is uitverkocht.
Helaas! Volgens onze informatie
is deze voorstelling uitverkocht.

Extra informatie

Daniël Arends brengt zijn reprise 'Had ik maar nooit zo aardig gedaan'. Op één avond speelt hij twee verschillende shows, waarbij bezoekers een kaartje voor één of beide shows kunnen bestellen. De Volkskrant beoordeelde het tweeluik van Arends als 'wonderschoon' en prees de authenticiteit. De toegangsprijs is inclusief een pauzedrankje. De voorstelling belooft een avond vol scherpe grappen en inzichten van de bekende cabaretier.

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!

Overnachten na de voorstelling?

Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Scheldetheater in Terneuzen? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Daniël Arends - Had ik maar nooit zo aardig gedaan plaatsvindt.

FOTO'S VAN Daniël Arends

Foto Daniël Arends te Daniel Arends / Sanne Wallis de Vries - 8/8 - Vondelpark Foto Daniël Arends te Daniel Arends / Sanne Wallis de Vries - 8/8 - Vondelpark Foto Daniël Arends te Daniel Arends / Sanne Wallis de Vries - 8/8 - Vondelpark
 
Bekijk alle 3 foto's van Daniël Arends

Gerelateerd nieuws