cabaret: David Linszen - Striptease van de dood in De Kleine Komedie op DINSDAG 20 OKTOBER 2026

  DI.
20 OKT
DAVID LINSZEN - STRIPTEASE VAN DE DOOD De Kleine Komedie, Amsterdam
2026
 
Hoofdprogramma David Linszen

Extra informatie

David Linszen, winnaar van het Leids Cabaret Festival en 'Comedytalent van het jaar' volgens de Volkskrant, presenteert zijn eerste cabaretvoorstelling 'Striptease van de dood'. Verwacht geen zwaarmoedig debuut, maar een muzikale comedyshow vol energie en humor. Linszen weigert zijn persoonlijke problemen aan te pakken en stelt alles in dienst om het publiek te vermaken. De regie is in handen van Raoul Heertje. Het belooft een gezellige avond te worden, waarbij de filosofie 'het leven is een striptease van de dood, maar we hoeven haar voorlopig nog niet te betalen' centraal staat. Laat je meeslepen door deze rijzende ster van Comedytrain.

Route naar De Kleine Komedie

De Kleine Komedie vindt u op Amstel nummer 56-58, bij het Rembrandtplein op de hoek van de Halvemaansteeg en de Amstel. Te voet Vanaf Amsterdam Centraal Station loopt u in 20 minuten over het Damrak, de Dam, het Rokin, de Munt en langs de Amste..

Bekijk complete route naar De Kleine Komedie Amsterdam
 

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!

Overnachten na de voorstelling?

Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de De Kleine Komedie in Amsterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat David Linszen - Striptease van de dood plaatsvindt.

Gerelateerd nieuws